4 Stranná leštička malých dielcov

Ďalšie kategorie: Delenie materiáluKartáčovaniePodlahyPovrchová úprava

4 stranná leštička / kartáčovka malých dielcov KUSING

Ako firma máme dlhodobú spoluprácu s českým výrobcom drevených hračiek, či už išlo o automatické vŕtanie, úpravu povrchu, zrážanie hrán a pod.

Veľká väčšina produkcie hračiek končí na zahraničných trhoch, nastavené štandardy najmä na povrchovú úpravu dreva a ciele firmy neustále zefektívňovať výrobné procesy a odbúravať či zlučovať prebytočné operácie dospeli ku požiadavke 4 stranného leštenie povrchu dielcov.

Proces ktorý bol pred tým zabezpečovaný ľudskou silou nahradil jeden stroj.

4 Stranná kartáčovka, leštička KUSING

Povrchová úprava rýchlejšie! Kartáčovanie, všeobecne úprava povrchu je trend ktorý treba nasledovať. Štvorstranné kartáčovky sú z pravidla upravované podľa požiadaviek zákazníkov, video ktoré môžete vidieť nižšie je stroj určený na brúsenie hranolov pred ich konečnou úpravou. Ak Vás stroj zaujal, neváhajte a kontaktujte nás.

Omietacia píla KUSING

Efektívne a hlavne lacno spracovať rezivo môže byť problém. S jednokotúčovou pílou KUSING to však môže byť o malý kúsok jednoduchšie. Samozrejmosťou je nastavenie šírky východzieho polotovaru ako aj rýchlosti podávania.   Ak vás toto riešenie zaujalo, alebo máte aplikáciu na ktorú by sa vám podobný stroj hodil neváhajte a kontaktujte nás!

Línka na roztieranie laku

Línka na roztieranie laku KUSING Pre podlahársky priemysel sme riešili už mnoho špecifických úloh. Jednou z úloh pri ktorých si môžeme povedať že ju už máme zvládnutú je nanášanie respektíve roztieranie laku a oleja po povrchu materiálu. Tento problém však neriešia len firmy venujúce sa výrobe podláh. S povrchovou úpravou sa stretávame v každej sfére […]