Línka na roztieranie laku

Ďalšie kategorie: Delenie materiáluKartáčovaniePodlahyPovrchová úprava

Línka na roztieranie laku KUSING

Pre podlahársky priemysel sme riešili už mnoho špecifických úloh. Jednou z úloh pri ktorých si môžeme povedať že ju už máme zvládnutú je nanášanie respektíve roztieranie laku a oleja po povrchu materiálu.

Tento problém však neriešia len firmy venujúce sa výrobe podláh. S povrchovou úpravou sa stretávame v každej sfére pôsobenia.

Univerzálnosť je základ!

Aby bol stroj plnohodnotný musí byť aj jeho prestavovanie jednoduché.

Správna voľna nástrojov a procesu je polovica úspechu.

Mysleli sme aj na to aby nástroje dokonale kopírovali kresbu dreva a priviedli médium do prípadných záhybov či iných nerovností.

Ak vás koncepcia stroja zaujala, prípadne máte problém pri ktorom by vám podobný stroj pomohol neváhajte a kontaktujte nás.

 

 

 

 

4 Stranná kartáčovka, leštička KUSING

Povrchová úprava rýchlejšie! Kartáčovanie, všeobecne úprava povrchu je trend ktorý treba nasledovať. Štvorstranné kartáčovky sú z pravidla upravované podľa požiadaviek zákazníkov, video ktoré môžete vidieť nižšie je stroj určený na brúsenie hranolov pred ich konečnou úpravou. Ak Vás stroj zaujal, neváhajte a kontaktujte nás.

Omietacia píla KUSING

Efektívne a hlavne lacno spracovať rezivo môže byť problém. S jednokotúčovou pílou KUSING to však môže byť o malý kúsok jednoduchšie. Samozrejmosťou je nastavenie šírky východzieho polotovaru ako aj rýchlosti podávania.   Ak vás toto riešenie zaujalo, alebo máte aplikáciu na ktorú by sa vám podobný stroj hodil neváhajte a kontaktujte nás!

Línka na roztieranie laku

Línka na roztieranie laku KUSING Pre podlahársky priemysel sme riešili už mnoho špecifických úloh. Jednou z úloh pri ktorých si môžeme povedať že ju už máme zvládnutú je nanášanie respektíve roztieranie laku a oleja po povrchu materiálu. Tento problém však neriešia len firmy venujúce sa výrobe podláh. S povrchovou úpravou sa stretávame v každej sfére […]