Predstavujeme Vám novú líniu ponuky od firmy Kusing.

Výrobe drevoobrábacích strojov sa venujeme od roku 1991 a teda môžeme povedať, že máme dosť skúseností a danú oblasť poznáme. Za tú dobu sme vyrobili a vyvinuli veľké množstvo strojov a priniesli aj mnoho nových inšpiratívnych riešení. Vieme, že ak má byť firma konkurencieschopná a prinášať najvýhodnejšiu ponuku, musí sa špecializovať a spolupracovať s najlepšími dodávateľmi. Naša snaha vždy bola a aj je potešiť a uspokojiť našich zákazníkov a ponúknuť im čo najlepšie riešenie. Chápeme, že vlastnou výrobou nedokážeme pokryť celú oblasť, ktorú potrebujú naši odberatelia, a preto sa v našej výrobe chceme sústrediť na tie oblasti, v ktorých sme dobrí a máme dostatok skúseností a primerané možnosti. Je to vývoj nových strojov pre špeciálne potreby zákazníkov, a výroba našich originálnych a osvedčených produktov značky KUSING, a taktiež naďalej poskytovať kvalitný servis a záruky.

Preto sme sa rozhodli uviesť do života aj značku KUSING – VITAL. Pod touto značkou chceme ponúknuť naším doterajším aj novým zákazníkom širšiu a tú najlepšiu ponuku, ktorá je k dispozícii na trhu. Spojili sme svoje možnosti s výrobcami a osvedčenými predajcami, ktorí sa špecializujú na jednotlivé oblasti a ponúkajú to najlepšie v danej triede za najvýhodnejšiu cenu. Samozrejmosťou je garancia servisu a údržby dodaných strojov a zariadení počas celej doby používania ako to bolo doposiaľ pri značke KUSING.

V rámci značky VITALje ponuka rozdelená do troch tried a to:

H = HOBBY

– Kde ponúkame vybrané a osvedčené stroje pre občasné použitie

O = OPTIM

– Tu sa jedná o ponuku profesionálnych strojov vysokej kvality

T = TOP

– Čo je ponuka špičkových strojov vo svojej triede.

Doterajšie skúsenosti s touto ponukou nás utvrdzujú v správnosti nášho rozhodnutia a veríme, že aj vy sa pridáte k naším doterajším zákazníkom a aj Vám naša ponuka prinesie radosť,istotu a spokojnosť.

Prečo VITAL

Overená kvalita, výhodná cena

Dovoz a inštalácia stroja

Dlhodobý servis a záruky